Publikacije


  Prvi rezultati

  Prema statističkim područjima

  Prema Kalendaru objavljivanja

  Prema Programu publiciranja

  Sve publikacije

Popisi


  Popis stanovništva 2011.

  Probni popis stanovništva 2009.

  Popis stanovništva 2001.

  Popis poljoprivrede 2003.

Baze podataka


  PC AXIS baze podataka
   Poljoprivreda, lov, šumarstvo
     i ribarstvo

   Industrija
   Robna razmjena s
     inozemstvom

   Trgovina na malo
   Turizam
   Transport i komunikacije
   Okoliš
   Zaposlenost i plaće
   Cijene
   Osobna potrošnja i pokazatelji
     siromaštva

   Strukturne poslovne statistike
   Stanovništvo
   Popis stanovništva 2011
   Popis poljoprivrede 2003.
   Naselja i stanovništvo
     RH 1857. - 2001.

   Subnacionalne statistike

  Registar poslovnih subjekata

  Sektorska klasifikacija

Obrasci


  Statistički obrasci

Važne Informacije


  Zanimljivosti

  Kutak za medije

  Hrvatski statistički sustav

  Statistički savjet RH

  Nacionalni računi

  Kvaliteta

  Intrastat

  Institucionalna suradnja

  Klasifikacije i standardi

  O nama

  Kontakt

  Zapošljavanje u DZS-u

  Tehničke informacije

Linkovi


  Svjetske statistike

  Organizacije i institucije

  Hrvatsko statističko društvo

  Obrazac za korisničke zahtjeve

  ESS – Europski stat. sustav

  UNdata

  Područne jedinice DZS-a

Područne jedinice Državnog zavoda za statistiku


 

Područne jedinice

Adrese

Odgovorne osobe

Tekefon

Faks

e-mail

I. Zagrebačka županija

Područna jedinica za Zagrebačku i Krapinsko-zagorsku županiju

10310 Ivanić Grad,
Trg V. Nazora 1

Marica Kunštek

01/2831-159

01/4873-669

kunstekm@dzs.hr

Ispostava Samobor

10430 Samobor,
Trg kralja Tomislava 5

Nada Skejo

01/3378-261

01/3363-510

skejon@dzs.hr

Višnja Lehpamer

01/3378-271

lehpamerv@dzs.hr

Ispostava Vrbovec

10340 Vrbovec,
Trg Petra Zrinskog 9

Ljiljana Tomić

01/4812-581

01/2791-142

tomiclj@dzs.hr

Božena Kolarić

01/4812-581

 

bozenak@dzs.hr

II. Krapinsko-zagorska županija

 

 

 

 

 

Područna jedinica za Zagrebačku i Krapinsko-zagorsku županiju

Ispostava Krapina

49000 Krapina,
Frana Galovića bb

Mirjana Gojak (voditeljica)

049/371-587

049/371-587

gojakm@dzs.hr

Nada Horvat

049/371-693

 

horvatn@dzs.hr

Ispostava Klanjec

49290 Klanjec,
Trg Mira 11

Anica Lovrek

049/550-362

049/550-056

lovreka@dzs.hr

Ispostava Pregrada

49218 Pregrada,
Josipa Karla Tuškana 2,

Nevenka Pondeljak

049/376-002

049/376-105

pondeljakn@dzs.hr

III. Sisačko-moslavačka županija

Područna jedinica za Sisačko-moslavačku županiju

44000 Sisak,
Stjepana i A. Radića 36

 

044/550-132, 044/550-179

044/523-209

 

Ljiljana Šabanović
Katarina Hranitelj

044-550-174
044/550-177

 

sabanoviclj@dzs.hr
hraniteljk@dzs.hr

Ispostava Kutina

44320 Kutina,
Kralja Tomislava 12

Vesna Cerančević (voditeljica)

044/683-472

 

cerancevicv@dzs.hr

Jadranka Budetić

044/683-469

 

budeticj@dzs.hr

Melita Rukavina

044/683-472

 

rukaviname@dzs.hr

IV. Karlovačka županija

Područna jedinica za Karlovačku i Ličko-senjsku županiju županiju

47000 Karlovac,
Haulikova 1/I

Jadranka Vadjon (voditeljica)

047/600-487

047/600-464
047/600-488

vadjonj@dzs.hr

Darinka Galović

047/600-388

 

galovicd@dzs.hr

Janko Gaćeša

047/600-490

 

gacesaj@dzs.hr

Martina Car

047/600-491
047/600-489

 

carm@dzs.hr

Ružica Furač

047/600-389

 

furacr@dzs.hr

Ispostava Ogulin

47300 Ogulin,
Trg B.Frankopana 11

Alena Fićurin

047/532-205

047/532-205

ficurina@dzs.hr

Jadranka Blašković-Kučinić

047/532-205

 

blaskovickucinicj@dzs.hr

V. Varaždinska županija

Područna jedinica za Varaždinsku, Koprivničko-križevačku i Međimursku županiju

42000 Varaždin,
S. Vraza 4

Jadranka Domislović (voditeljica)

042/394-276

042/394-268

domislovicj@dzs.hr

Đurđica Lončar

042/394-248

 

loncard@dzs.hr

Ivo Ladika

042/394-248

 

ladikai@dzs.hr

Mirela Tomec Fereža 042/394-228   tomecm@dzs.hr

Štefica Pomper

042/394-268

 

pompers@dzs.hr

Ispostava Ludbreg

42230 Ludbreg,
Trg sv. Trojstva 14

Ružica Jalšić

042/306-202

042/810-922

jalsicr@dzs.hr

VI. Koprivničko-križevačka županija

Područna jedinica za Varaždinsku, Koprivničko-križevačku i Međimursku županiju

Ispostava Koprivnica

48000 Koprivnica,
A. Nemčića 5

Zdravka Križnjak

048/658-161
048/658-163

048/658-181

kriznjakz@dzs.hr

Ispostava Đurđevac

48350 Đurđevac,
Stjepana Radića 1

Vladimir Ređep

048/280-200

048/280-200

redepv@dzs.hr

Ispostava Križevci

48260 Križevci,
Ivana Zakmardija Dijankovečkog 12

Marina Antolić

048/720-310

048/720-311

antolicm@dzs.hr

VII. Bjelovarsko-bilogorska županija

Područna jedinica za Bjelovarsko-bilogorsku i Virovitičko-podravsku županiju

43000 Bjelovar,
Ivana Gundulića 1/III

Vera Hnatek - Bene (voditeljica)

043/221-722

043/221-722

hnatekbenev@dzs.hr

Zdravka Momčilović

043/221-721

 

momcilovicz@dzs.hr

Irena Kolarić

043/221-721

 

kolarici@dzs.hr

Ispostava Garešnica

43280 Garešnica,
Vladimira Nazora 22

Etelka Jurčić

043/ 363-219
043/ 675-684

043/531-166

jurcice@dzs.hr

VIII. Primorsko-goranska županija

Područna jedinica za Primorsko-goransku županiju

51000 Rijeka,
Jelačićev trg 1/I

Ljerka Radošević Sarić (voditelj)

051/330-063

051/337-749

radosevicsariclj@dzs.hr

Nikolina Šiljac (centrala/ekonomat)

051/211-229
051/213-652
051/213-648

 

siljacn@dzs.hr

Blanka Babić

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 625

 

babicb@dzs.hr

Branka Klaić

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 616

direktni:
051/323-751

 

klaicb@dzs.hr

Dijana Sorić Dupor

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 602

 

soricdupord@dzs.hr

Goranka Novković

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 608
direktni:
051/211-496

 

novkovicg@dzs.hr

Gordana Jugo

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 615

direktni:
051/323-750

 

jugog@dzs.hr

Grozdana Vukelić

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 622

 

vukelicg@dzs.hr

Ingrid Marinkov

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 621

 

marinkovi@dzs.hr

Ingrid Maršanić

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 610

 

marsanici@dzs.hr

Josip Štambuk

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 617
direktni:
051/323-751

 

stambukj@dzs.hr

Lidia Hrunka

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 624

 

hrunkal@dzs.hr

Maja Miličić

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 618

direktni:
051/323-751

 

milicicm@dzs.hr

Marija Omeragić

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 611

direktni:
051/323-750

 

omeragicm@dzs.hr

Tanja Malnar

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 603

 

malnart@dzs.hr

Vesna Domijan

051/211-229
051/213-652
051/213-648
int. 606

 

domijanv@dzs.hr

IX. Ličko-senjska županija

Područna jedinica za Karlovačku i Ličko-senjsku županiju županiju

Ispostava Gospić

53000 Gospić,
Budačka 55

Anka Udiljak

053/560-603
053/560-744


053/560-744

udiljaka@dzs.hr

Ispostava Otočac

53220 Otočac,
Kralja Zvonimira br. 8

Josip Brajković

053/771-406

053/771-085

brajkovicj@dzs.hr

Ispostava Senj

53270 Senj,
Obala dr. Franje Tuđmana 2

Ivona Špalj

053/648-065

053/881-132

spalji@dzs.hr

X. Virovitičko-podravska županija

Područna jedinica za Bjelovarsko-bilogorsku i Virovitičko-podravsku županiju

Ispostava Virovitica

33 000 Virovitica,
Trg Ljudevita Patačića 1

Nada Hamelec

033/743-143

033/743-118

hamelecn@dzs.hr

Tihomir Silović

033/743-138

 

silovict@dzs.hr

Slađana Hrgović

033/743-163

 

hrgovics@dzs.hr

Ispostava Slatina

33520 Slatina,
Trg Svetog Josipa 10

Ivana Draksler

033/401-993

033/552-903

draksleri@dzs.hr

XI. Požeško-slavonska županija

Područna jedinica za Brodsko-posavsku i Požeško-slavonsku županiju

Ispostava Požega

34000 Požega,
Županijska 11

Đurđa Kokotović

034/290-115

034/290-163

kokotovicd@dzs.hr

Renata Bagarić

034/290-164

 

bagaricr@dzs.hr

Vera Podubsky

034/290-164

 

podubskyv@dzs.hr

Ispostava Pakrac

34550 Pakrac,
Trg bana Jelačića 18

Stojanka Štimac

034/440-412

034/411-032

stimacs@dzs.hr

XII. Brodsko-posavska županija

Područna jedinica za Brodsko-posavsku i Požeško-slavonsku županiju

35000 Slavonski Brod,
Petra Krešimira IV br.1

 

035/221-458

035/221-436

 

 

 

Diana Stevanović

035/221-451

 

stevanovicd@dzs.hr

Gordana Kruljac

035/221-437

 

kruljacg@dzs.hr

Kristina Ferić

035/221-449

 

ferick@dzs.hr

Nada Marjanović

035/221-443

 

marjanovicn@dzs.hr

Željka Jelić

035/221-438

 

jelicz@dzs.hr

Lidija Vargić

035/221-453

 

vargicl@dzs.hr

Ispostava Nova Gradiška

35400 Nova Gradiška,
Trg kralja Tomislava 1

Štefanija Ivanišević

035/330-165

035/362-914

ivanisevics@dzs.hr

Zdenka Ljubić

035/330-163

 

ljubicz@dzs.hr

XIII. Zadarska županija

Područna jedinica za Šibensko-kninsku i Zadarsku županiju

Ispostava Zadar

23000 Zadar,
Narodni trg 1

Danka Radman

023/301-523

 

radmand@dzs.hr

Marija Ivčević

023/301-523
023/214-144

023/214-035

ivcevicm@dzs.hr

Nenad Ćosić

 

 

cosicn@dzs.hr

Rozana Brkić

023/212-152

 

brkicr@dzs.hr

Ispostava Pag

23250 Pag,
Bana Josipa Jelačića 8

Marica Oguić

023/611-149

023/611-276

oguicm@dzs.hr

XIV. Osječko-baranjska županija

Područna jedinica za Osječko-baranjsku županiju

31000 Osijek,
Strossmayerova 6/II

Verica Andraković (voditeljica)          

031/283-744

031/283-766

andrakovicv@dzs.hr

 

 

Bernada Stipanović

031/283-744

 

stipanovicb@dzs.hr

Branka Šarić

031/283-833

 

saricb@dzs.hr

Branko Kljaić

031/283-744

 

kljaicb@dzs.hr

Ivka Ćurić- Muhar

031/283-834

 

curici@dzs.hr

Jasminka Turček

031/283-834

 

turcekj@dzs.hr

Katarina Vereš

031/283-822

 

veresk@dzs.hr

Katica Majstorović

031/283-822

 

majstorovick@dzs.hr

Marija Šarić

031/283-834

 

saricm@dzs.hr

Mira Mutter

031/283-833

 

mutterm@dzs.hr

Mirna Knežević

031/283-822

 

knezevicm@dzs.hr

Senka Marolin

031/283-834

 

marolins@dzs.hr

Mateja Matić

031/283-744

 

maticm@dzs.hr

Željko Paulus

031/283-744

 

paulusz@dzs.hr

XV. Šibensko-kninska županija

Područna jedinica za Šibensko-kninsku i Zadarsku županiju

22000 Šibenik,
Stjepana Radića 55

Vinka Pancirov (voditeljica)

022/337-014

022/200-976

pancirovv@dzs.hr

 

 

Ivica Štrkalj

022/337-608

 

strkalji@dzs.hr 

Jadranka Žeravica

022/337-610

 

zeravicaj@dzs.hr

Mirjana Matković

022/200-977

 

matkovicm@dzs.hr

Neda Škugor

022/337-610

 

skugorn@dzs.hr

XVI. Vukovarsko-srijemska županija

Područna jedinica za Vukovarsko-srijemsku županiju

         

Ispostava Vinkovci

32100 Vinkovci,
Glagoljaška 27/IV

Marija Sertić (voditeljica)

032/344-162

032/344-094

serticm@dzs.hr

Ljubica Šuša

032/344-094

susalj@dzs.hr

Kata Parašilovac

032/492-162

 

parasilovack@dzs.hr

Ljuba Ćurković

032/344-162

curkoviclj@dzs.hr

Ispostava Županja

32270 Županja,
Strossmayerova 18

Mirko Tolarić

032/826-367

032/826-368

tolaricm@dzs.hr

XVII. Splitsko-dalmatinska županija

Područna jedinica za Splitsko-dalmatinsku županiju

21000 Split,
Vukovarska 1

Fanica  Lazaneo (voditeljica)

021/300-147

021/300-182

lazaneof@dzs.hr

 

 

Anita Popović

021/300-146

 

popovica@dzs.hr

Anita Žanko 021/300-146   zankoa@dzs.hr

Antonia Matković

021/300-279

 

matkovica@dzs.hr

Danijela Milas

021/300-280

 

milasd@dzs.hr

Ivanka Vidović

021/300-295

 

vidovici@dzs.hr

Josip Jelavić

021/300-281

 

jelavicj@dzs.hr

Maja Vržina

021/300-229

 

vrzinam@dzs.hr

Zorislava Cesar

021/300-133

021/300-271

cesarz@dzs.hr

Siniša Vladislavić

021/300-291

 

vladislavics@dzs.hr

Slobodan Zekan

021/300-134

 

zekans@dzs.hr

Željka Deković

021/300-290

 

dekovicz@dzs.hr

Ispostava Makarska

21300 Makarska,
Marineta 15

Marita Staničić

021/643-993

021/613-029

stanicicm@dzs.hr

Ispostava Omiš

21310 Omiš,
Trg Kralja Tomislava 5

Vesna Rogošić

021/862-015

021/862-140

rogosicv@dzs.hr

Ispostava Sinj

21230 Sinj,
Dragašev prolaz 10

Ivana Ajduković

021/822-586

 021/822-586

ajdukovici@dzs.hr

Ispostava Vis

21480 Vis, Trg 30.
Svibnja 1992.br.2

Ines Vojković

021/711-080

021/711-063

vojkovici@dzs.hr

Ispostava Vrgorac

21276 Vrgorac,
Tina Ujevića 8

Vlasta Rakić

021/675-000

021/674-144

rakicv@dzs.hr

XVIII. Istarska županija

Područna jedinica za Istarsku županiju

52100 Pula,
Galijotska 5-7

Sandra Kontošić (voditeljica)

052/649-402

052/210-674

kontosics@dzs.hr

 

 

Milan Miljković

052/210-674

 

miljkovicm@dzs.hr

Oriana Palin Stemberger

052/894-3447

 

stembergerpalino@dzs.hr

Snježana Lucić - Kraljić

052/894-3447

 

lucics@dzs.hr

Snježana Višković

052/210-674

 

viskovics@dzs.hr

XIX. Dubrovačko-neretvanska županija

Područna jedinica za Dubrovačko-neretvansku županiju

20000 Dubrovnik,
Vukovarska 16

Anka Udović (voditeljica)

020/351-164

020/351-053

udovica@dzs.hr

 

 

Branka Butigan

020/351-162

 

butiganb@dzs.hr

Ivana Korać

020/351-002

 

koraci@dzs.hr

Marija Bosanac

020/351-003

 

bosanacm@dzs.hr

Stela Kličan

020/351-005
020/351-006

 

klicans@dzs.hr

Ispostava Korčula

20260 Korčula,
Trg Braće Radića 1

Mirjana Kursan

020/711-106
int. 744

020/711-726

kursanm@dzs.hr

XX. Međimurska županija

Područna jedinica za Varaždinsku, Koprivničko-križevačku i Međimursku županiju

Ispostava Čakovec

40001 Čakovec,
Ruđera Boškovića 2
 

Vladimir Pongrac

040/374-192

040/374-223

pongracv@dzs.hr

Dražen Poljančić

040-374-162

 

poljancicd@dzs.hr

Draženka Pongrac

040/374-162

 

pongracd@dzs.hr

Ljubica Prokec

040/374-161

 

prokeclj@dzs.hr

Milenka Novak

040/374-161

 

novakmi@dzs.hr